Bilety wstępu do Eftling – Znajdź najniższą cenę

Porównaj ceny dla Eftling pomiędzy wiodącymi na świecie dostawcami biletów. Znajdź najniższe ceny biletów i omiń długie kolejki

Bilety wstępu do Eftling – Znajdź najniższą cenę

Bilety wstępu do Eftling – Znajdź najniższą cenę

Od 45 €

Tiqets

45€

Klook

45€

Get Your Guide

-

Viator

-

  • Ceny są gromadzone od zewnętrznych dostawców biletów i mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Ceny biletów mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Możliwe są różnice w typach biletów pomiędzy indywidualnymi dostawcami.
  • Witryna Poodle-Travel nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność ani jakość świadczonych usług. Odpowiedzialność za zakup biletów spoczywa wyłącznie na użytkowniku wraz z dostawcami biletów.

Eftling

Jednym z ciekawszych parków rozrywki położonych na terenie Starego Kontynentu jest z pewnością Efteling.  Ten znajdujący się nieco ponad godzinę drogi od Amsterdamu park rozrywki jest bowiem jednym z najstarszych na świecie. Otwarty został już w roku 1952 i od razu przyciągnął olbrzymie ilości turystów. W tej chwili, każdego roku park rozrywki Efteling odwiedza blisko pięć milionów odwiedzających. Jest to, doprawdy, imponująca liczba – lecz co konkretnie przyciąga turystów akurat do Efteling?

Park rozrywki Efteling – co warto zobaczyć?

Efteling to park rozrywki podzielony na cztery strefy – czyli pomniejsze parki – nazywane tutaj “Królestwami”. Mowa tu o północnym Reizenrijk, zachodnim Marerijk, wschodnim Ruigrijk i południowym Anderrijk. W każdej części parku atrakcje dla siebie znajdą osoby w różnym wieku – niekoniecznie jest to atrakcja przeznaczona tylko dla najmłodszych, doskonale będą bawili się tu nawet i seniorzy.

Jakie są największe atrakcje parku Efteling? Przede wszystkim warto wspomnieć o kolejce górskiej “Python”, gwarantującej fantastyczne doznania i masę adrenaliny – trasa przejazdu pnie się bowiem nawet 20 metrów w górę, a zakrętów i pętli tutaj nie brakuje. Warto również pamiętać o wspaniałej atrakcji w postaci trasy gokartowych Efteling. Sprawdzić się tu mogą zarówno ci najmłodsi zwiedzający, jak i towarzyszący im opiekunowie. Wreszcie – szczególnie dorosłych – ucieszy możliwość skorzystania z pola golfowego, z aż 18 dołkami. To prawdziwa gratka dla zwiedzających!

Ale Efteling to nie tylko park rozrywki. Znajduje się tu również jeden z największych teatrów w całej Holandii. Na jego scenie często odbywają się fantastyczne wystąpienia magiczne i rozrywkowe.

Park rozrywki Efteling – bilety

Oczywiście, jak w przypadku większości parków rozrywki, bilety wstępu do Efteling nie są tanie. Z drugiej jednak strony – bilety nie kosztują wcale sporo, patrząc na ceny w konkurencyjnych parkach, a Efteling oferuje naprawdę bardzo dużo zróżnicowanych atrakcji. Warto także wiedzieć, że dzieci do ukończenia 4 roku życia mogą wejść na teren parku zupełnie za darmo.

Jak kształtują się normalne ceny biletów do parku Efteling? Tradycyjny, klasyczny bilet kosztuje 45 euro. Osoby uprawnione do zniżki, na przykład z powodu niepełnosprawności, bilet do parku Efteling zakupią już za 38 Euro. Bilet zakupić można online.

Przed wejściem do parku warto odebrać specjalną mapę – pomoże się w nim odnaleźć.

Gdzie jest park Efteling?

Park rozrywki Efteling znajduje się nieco ponad godzinę drogi od stolicy Holandii, Amsterdamu. Z Amsterdamskiego dworca zabiera tu pasażerów autobus linii 300 oraz 301. Park otwarty jest przez cały rok  Od września do czerwca odwiedzić go można w godzinach 10:00 – 18:00, natomiast w szczycie sezonu (lipiec i sierpień) otwarty on jest od 10:00 do 20:00.