Bilety wstępu do Ogrodów Keukenhof – Znajdź najniższą cenę

Porównaj ceny dla Ogrodów Keukenhof pomiędzy wiodącymi na świecie dostawcami biletów. Znajdź najniższe ceny biletów i omiń długie kolejki

Bilety wstępu do Ogrodów Keukenhof – Znajdź najniższą cenę

Bilety wstępu do Ogrodów Keukenhof – Znajdź najniższą cenę

Od 19 €

Tiqets

19€

Get Your Guide

-

Viator

-

  • Ceny są gromadzone od zewnętrznych dostawców biletów i mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Ceny biletów mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Możliwe są różnice w typach biletów pomiędzy indywidualnymi dostawcami.
  • Witryna Poodle-Travel nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność ani jakość świadczonych usług. Odpowiedzialność za zakup biletów spoczywa wyłącznie na użytkowniku wraz z dostawcami biletów.

Ogrodów Keukenhof

Czasami, gdy wyjeżdżamy na urlop czy wakacje, nie potrzebujemy masy wrażeń i adrenaliny – chcemy po prostu wyciszyć się i zrelaksować. Doskonałym miejscem dla nas będą z pewnością ogrody botaniczne Keukenhof Gardens, znajdujące się około 40 km. od stolicy Holandii, Amsterdamu. Znajduje się tutaj ponad siedem milionów roślin cebulowych, co oznacza, że keukenhof Gardens jest największym na świecie tego typu ogrodem botanicznym. Tak piękne miejsce po prostu trzeba zobaczyć!

Czym Ogrody Keukenhof przyciągają tłumy?

Od razu chcielibyśmy podkreślić jedną z największych zalet zwiedzania Ogrodów Keukenhof (czy jakiegokolwiek innego ogrodu botanicznego) – dzięki pracy ogrodników każdego roku jest on inny! Sprawia to, że nie warto poprzestawać na tylko jednej wizycie – do ogrodów Keukenhof należy wracać, najlepiej rok po roku, aby docenić ich prawdziwe piękno. Sam ogród ma zresztą 32 ha, dlatego zwiedzić go “za jednym zamachem” jest naprawdę trudno.

Znajdują się tu przepiękne rabaty i pawilony kwiatowe, które przyciągają wzrok i zapewniają cudowne, rajskie doznania zmysłowi zapachu. Keukenhof Gardens umożliwiają doświadczenie na własne oczy prawdziwego cudu natury, cyklu kwitnienia i przekwitania, na przykładzie kilku milionów kwiatów. Chętni mogą nawet wybrać się łodzią w rejs po kwitnącym kwiatowym polu. Tulipany i inne znajdujące się tu kwiaty powalają swoją wyjątkowością.

Oprócz zwiedzania samego ogrodu, możemy również skosztować wyjątkowej kawy i skosztować pysznego, holenderskiego jedzenia w lokalnej restauracji. Znajduje się tutaj również sporo sklepów z pamiątkami, dlatego chętni na uzupełnienie swojej kolekcji powinni czuć się jak w niebie.

Ogród botaniczny Keukenhof Gardens – bilety wstępu

Bilety wstępu do parku Keukenhof dostępne są w wielu wersjach. Najmniej zapłacimy, rzecz jasna, za bilet dla osoby najmłodszej – czy też, właściwie, nie zapłacimy nic, bo osoby do ukończenia 3-go roku życia zwiedzają bezpłatnie. Również osoby młode, do 17-go roku życia mogą liczyć na sporą zniżkę – rzecz jasna, w przypadku starszych dzieci, za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek, np. legitymacji szkolnej.

Osoby dorosłe muszą liczyć się z koniecznością poniesienia pełnej ceny biletu, która wynosi 18 Euro – sądzimy jednak, że bilety do ogrodu botanicznego Keukenhof są warte swojej ceny. Jeśli przybyliśmy samochodem – oprócz standardowego biletu wstępu uiścić musimy również opłatę parkingową. Bilet parkingowy Keukenhof Gardens kosztuje 6 Euro, ale jest ważny cały dzień.

Bilety zazwyczaj można zakupić na miejscu, lecz w związku z sytuacją pandemiczną, obecnie można kupić je tylko online.

Godziny otwarcia Ogrodów Keukenhof

Park botaniczny Keukenhof Gardens otwarty jest codziennie, od godziny 8:00 do 19:30. Czynny jest jednak jedynie kilka tygodni w roku, od końcówki marca do początku maja – dlatego kolejki są drogie, a bilety do keukenhof pożądane.Znajduje się pod adresem Stationsweg 166a, 2161 AM Lisse. Bez problemu dojedziemy tu, jadąc od kierunku Amsterdamu – droga jest dobrze oznaczona.