Bilety wstępu do Harry Potter Studio – Znajdź najniższą cenę

Porównaj ceny dla THarry Potter Studio pomiędzy wiodącymi na świecie dostawcami biletów. Znajdź najniższe ceny biletów i omiń długie kolejki

Bilety wstępu do Harry Potter Studio – Znajdź najniższą cenę

Bilety wstępu do Harry Potter Studio – Znajdź najniższą cenę

Od 102 €

Klook

102€

Tiqets

103€

Get Your Guide

103€

  • Ceny są gromadzone od zewnętrznych dostawców biletów i mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Ceny biletów mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Możliwe są różnice w typach biletów pomiędzy indywidualnymi dostawcami.
  • Witryna Poodle-Travel nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność ani jakość świadczonych usług. Odpowiedzialność za zakup biletów spoczywa wyłącznie na użytkowniku wraz z dostawcami biletów.

Harry Potter Studio

Harry Potter Studio, znane również jako Potterland, to wyjątkowa atrakcja umożliwiająca ujrzenie na własne oczy atrakcji i rekwizytów z popularnych filmów o młodym czarodzieju. Dla wielu osób odwiedzających Wielką Brytanię jest to atrakcja, której nie można przegapić – nawet, jeśli nie są oni fanami przygód Harry’ego Pottera. Co sprawia, że świat magii wykreowany przez J.K Rowling tak chętnie przyciąga ludzi, nawet do inspirowanego nim studia?

Czy warto zobaczyć Harry Potter Studio?

Na początek chcielibyśmy wyjaśnić pewną nieścisłość – otóż wcale nie trzeba być fanem cyklu książek czy filmów o Harrym Potterze, aby wycieczka do omawianego studia sprawiła przyjemność. Atrakcje są bowiem prezentowane w taki sposób, że nawet totalnemu Mugolowi zwiedzanie studia przyniesie niemałą przyjemność. Co jednak konkretnie można zobaczyć?

Potterland sprawia, że zwiedzając go naprawdę poczujemy się jak w Hogwarcie. Na własne oczy zobaczymy bowiem Wielką Salę, odwiedzimy chatkę Hagrida, staniemy twarzą w twarz z postaciami opisanymi w książkach J.K Rowling. Zobaczymy wykorzystane wcześniej w filmach o młodym czarodzieju rekwizyty, znajome przedmioty. Oczywiście, fani ksiązek powinni wziąć pod uwagę fakt, że Potterland inspirowany jest filmami właśnie – i to do nich bardzo wyraźnie nawiązuje. W przeciwieństwie do wielu innych muzeów i parków, zwiedzając Harry Potter Studio jesteśmy wręcz zachęcani do fotografowania i filmowania eksponatów.

Potterland to wspaniałe miejsce nie tylko dla osób zakochanych w Potterze. Miejsce to bowiem posiada swego rodzaju wyjątkową magię, odczuwalną już od chwili pierwszego postawienia nogi na terenia filmowego Hogwartu.

Harry Potter Studio – bilety

Czy każdy może zwiedzić i zobaczyć Hogwart na własne oczy? Teraz tak! Bilety do Harry Potter Studio dostępne są bowiem dla każdego, a ich ceny wcale nie są przesadnie wygórowane. Oczywiście, tak jak w przypadku innego typu atrakcji, tak i tutaj na największe zniżki mogą liczyć nieletni. W tym przypadku dzieci do ukończenia 5 roku życia wchodzą zupełnie za darmo.

Harry Potter Studio bilety w obniżonych cenach przygotowało również dla nastolatków. Promocyjna cena za wejściówkę wynosi zaledwie 27 funtów. Natomiast za swój bilet do Hogwartu najwięcej zapłacą osoby dorosłe – wyprawa kosztować ich będzie bowiem 35 funtów. Oprócz biletu dokupić możemy również pamiątkową książkę, mającą upamiętniać nam zwiedzanie.

Gdzie znajduje się Harry Potter Studio?

Harry Potter Studio, czyli Potterland znajduje się w Leavesden. Najprościej będzie dojechać tu ze stacji Warford Junction, linią Midland. Podróż w ten sposób zajmuje zaledwie 20-25 minut. Do Hogwartu kursuje także specjalny autobus – cena za kurs w obie strony wynosi zaledwie 5 funtów. W autobusie należy jednak zapłacić gotówką  płatności kartą nie są przyjmowane – niezbyt to magiczne, ale nie ma na to rady.