Bilety wstępu do London Eye – Znajdź najniższą cenę

Porównaj ceny dla London Eye pomiędzy wiodącymi na świecie dostawcami biletów. Znajdź najniższe ceny biletów i omiń długie kolejki

Bilety wstępu do London Eye – Znajdź najniższą cenę

Bilety wstępu do London Eye – Znajdź najniższą cenę

Od 28 €

Tiqets

28€

Get Your Guide

28€

Viator

28€

Klook

40€

  • Ceny są gromadzone od zewnętrznych dostawców biletów i mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Ceny biletów mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Możliwe są różnice w typach biletów pomiędzy indywidualnymi dostawcami.
  • Witryna Poodle-Travel nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność ani jakość świadczonych usług. Odpowiedzialność za zakup biletów spoczywa wyłącznie na użytkowniku wraz z dostawcami biletów.

London Eye

London Eye to słynna na cały świat karuzela typu diabelski młyn, która każdego roku przyciąga setki tysięcy turystów. Zapewnia ona rozrywkę z odrobiną dreszczyku, a także – co dla wielu jest jej główną atrakcją – fantastyczny widok na stolicę Wielkie Brytanii. London Eye znane jest także pod nazwą Millenium Wheel. Ma 136 metrów wysokości, co czyni go jedną z największych tego typu atrakcji na świecie. istnieje wiele powodów, dla których warto go odwiedzić – poniżej prezentujemy tylko niektóre,.

Dlaczego warto wybrać się do London Eye?

Koło Milenijne zapewnia niezwykle atrakcyjne doznania podczas podróży. Z jednej bowiem strony unosimy się na ponad 130 metrów w powietrze, siedząc w przeszkolnych kapsułach, co gwarantuje zwiększenie dopływu adrenaliny. Z drugiej zaś obserwować możemy przepiękną panoramę Londynu, uważanego powszechnie za jedno z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu.

Kapsuły London Eye są duże i komfortowe – podczas przejażdżki można wygodnie rozsiąść się na drewnianej ławeczce. W jednej kapsule pomieścić się może maksymalnie 20 osób, choć często zdarza się, że podróżuje nią mniej. Pełny obrót wagoników, a zatem czas, jaki spędzimy podróżując Kołem Milenijnym wynosi około 25 do 30 minut. Podczas podróży jak najbardziej możemy wykonywać fotografie czy nagrywać filmiki.

Koło nie porusza się zbyt szybko, a zatem stanowi świetną atrakcję również dla osób, które zmagają się z problemami gastrycznymi. Zainteresowane osoby mogą zdecydować się na wynajęcie prywatnej kapsuły tylko dla siebie – podróż London Eye wyłącznie z partnerem lub partnerką to idealny pomysł na romantyczną randkę, zaś sprezentowanie jej rodzicom to wspaniały pomysł na okazanie im wdzięczności za opiekę nad nami,

London eye – bilety

Tak, jak w przypadku większości innych atrakcji, abyśmy mogli na własne oczy przekonać się, czym tak naprawdę jest London Eye, musimy zakupić bilety. Na szczęście bilety na London Eye dostępne są w wielu różnych wariantach, dlatego bez problemu dopasujemy je do naszych finansowych potrzeb oraz możliwości.

Bilety “Standard”, to, jak się można domyślić standardowe wejściówki umożliwiające przejażdżkę o określonej godzinie. Inaczej natomiast funkcjonują bilety Fast Track (umożliwiające wejście bez kolejki) oraz Fast Track Flexi (bilet umożliwia wejście bez kolejki o dowolnej porze i ważny jest przez trzy miesiące od dnia jego wystawienia).

W sprzedaży są także bilety specjalne: London Eye Day & Night, przykładowo umożliwia dwa przejazdy jednego dnia – w dzień i w nocy.

Jak dojechać?

London Eye znajduje się w samym centrum Londynu. Najprościej da się tu dojechać autobusem. Kusują tu linie 12, 159, 211 oraz 453, Alternatywą do takiej podróży jest podróż koleją.