Bilety wstępu do Gardaland – Znajdź najniższą cenę

Porównaj ceny dla Gardaland pomiędzy wiodącymi na świecie dostawcami biletów. Znajdź najniższe ceny biletów i omiń długie kolejki

Bilety wstępu do Gardaland – Znajdź najniższą cenę

Bilety wstępu do Gardaland – Znajdź najniższą cenę

Od 35 €

Tiqets

35€


Get Your Guide

-

  • Ceny są gromadzone od zewnętrznych dostawców biletów i mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Ceny biletów mogą ulegać zmianie od czasu do czasu.
  • Możliwe są różnice w typach biletów pomiędzy indywidualnymi dostawcami.
  • Witryna Poodle-Travel nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność ani jakość świadczonych usług. Odpowiedzialność za zakup biletów spoczywa wyłącznie na użytkowniku wraz z dostawcami biletów.

Gardaland

Gardaland to jeden z największych parków rozrywki w Europie, a już na pewno największy we włoszech.  Zajmuje prawie 60 hektarów i posiada bogaty wybór atrakcji podzielony na trzy grupy tematyczne: Adrenaline, Adventure oraz Fantasy. Tuż obok znajduje się akwarium Gardaland SeaLife, do którego bilet można zakupić z dodatkową zniżką. Corocznie odwiedza go prawie trzy miliony turystów z całego świata, a odkąd w roku 2020 otwarto tu Park Wodny Legoland zainteresowanie nim jeszcze bardziej wzrosło.

Park Gardaland – atrakcje

Gardaland oferuje blisko 50 różnych atrakcji, a jedną z najsłynniejszych jest bez wątpienie Magic House – atrakcja typu Madhouse, gdzie zwiedzający mogą poczuć się jak w prawdziwym domu magii. Dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych i trików wizualnych tracą oni poczucie orientacji i rzeczywistości.

Kolejną atrakcją, którą bez wątpienia warto odwiedzić jest kolejka  rollercoaster – Mammut. Mierzący ponad kilometr długości tor przebiega blisko 15 metrów nad ziemią, a wagoniki poruszają się na nim z prędkością nawet do 50 km/h.

Osoby szukające silniejszych doznań mogą przejśc się labiryntem o nazwie  Infernis – Il Labirinto del Terrore – pod warunkiem, że mają ukończony 14 rok życia. Jest to wyjątkowo mroczna atrakcja, oparta na wyobrażeniach piekła i motywach horrorystycznych.

Wreszcie, podczas wizyty warto również udać się na Latającą Wyspę parku Gaardaland. Dostarczy ona nie tylko niezwykłych przeżyć podczas wznoszenia, ale również cudownych doznań wizualnych – park położony jest bowiem w bardzo urokliwym miejscu, a z Latającej Wyspy doskonale widać jego piękno.

Cennik biletów Gardaland

Gardaland oferuje kilka rodzajów biletów, w zależności od tego, czy wybieramy się tam sami, czy całą rodziną. Ich cena zaczyna się od 55 Euro (49 Euro dla dzieci poniżej 6-go roku życia), lecz wszystko rzecz jasna zależy od tego, na jaki rodzaj biletu się zdecydujemy.

Park rozrywki Gardaland oferuje bowiem bilety jednodniowe – w najtańszej cenie – lub dwudniowe, nieco droższe. Rezerwujemy je przez internet, jeszcze przed przybyciem do parku.

Za niewielką dopłatą możemy również nabyć bilet do SeaLife – jest to opcja o wiele bardziej opłacalna, niż nabycie go osobno.

Lokalizacja parku Gardaland

Gdy mamy już nasz bilet Gardaland, musimy już tylko do niego dojechać. Znajduje się on pod adresem Via Derna, 4, 37014 Castelnuovo del Garda VR. Dojechać można do niego w prosty sposób, zjeżdżając z autostrady zjazdem Peschiera del Garda dojedziemy tam bez większego problemu. Na miejscu znajdziemy udostępniony klientom parking. Jest on, co prawda, płatny, lecz stawka za całodzienny postój wynosi zaledwie 5 Euro. Parking zaś jest bezpieczny i strzeżony przez pracowników parku rozrywki przez cały dzień.